Extreme Wireless

Extreme Wireless

 
Endüstrinin İlk data analiz yeteneğine sahip 802.11ac Wave 2 Kablosuz Çözümü

ExtremeWireless benzersiz, yüksek yoğunluklu kablosuz erişim sunmaktadır. İşletmenize çalışanlarınızın, ortaklarınızın ve müşterilerinizin her yerden bağlanmasını sağlayarak, daha güçlü ilişkiler ve hızlandırılmış iş sonuçları sağlar.

ExtremeWireless Access Point

ExtremeWireless Access Point kablo performansında kablosuz iletişim imkanı sağlar. Sahip olduğu akıllılık özelliği sayesinde Access Pointler hem lokal hem de uzak lokasyonlarda çalışabilmektedir. Örneğin firmanın hem İstanbul’da hem de Ankara’da ofisleri varsa bu noktalardaki Access Pointler tek bir lokasyondaymış gibi çalışabilmektedir. Access Pointler hem bina içinde hem de bina dışında çalışan modellere sahiptir:
-İç Mekân Access Point
-Dış Mekan Access Point

ExtremeWireless Controller

Ödüllü ExtremeWireless Controller son derece basit bir şekilde kurulabilir ve yönetilebilir olmasına rağmen, işletmeler için ileri seviyelerde işlevsellik sağlayarak mimari kısıtlamalar olmaksızın iş ihtiyaçları doğrultusunda kablosuz ses/görüntü/veri trafiğinin nasıl işleneceğini tanımlama imkânı sağlıyor. ExtremeWireless Controller ikiye ayrılır:
-Sanal Controller
-Donanımsal Controller