Varcode

Varcode

 SOĞUK ZİNCİR 

 VARCODE 

 


 
Soğuk Zincir İzlenebilirliği Çözümleri Varcode’un amacı müşterilerimizin kritik ürünlerinin soğuk zincir izlenebilirliği takibini izlemek ve yönetmek için etkili, düşük maliyetli, en ileri yöntem çözümler sağlar.
Varcode
Varcode soğuk zincir izlenebilirliği yenilikçi bir teknolojidir. Patentli ve eşsiz çözümleri ile gıda, ilaç ve diğer kritik ürünler için soğuk zincirin izlenebilirliği etkili ve verimli şekilde takibini sağlar. Varcode 2006 yılında kurulan Genel Müdürlüğü ve Ar-Ge Merkezi ile İsrail ve ABD’de ofislerinde hizmet vermektedir.
  
Doğru, düşük maliyetli, kullanımı kolay, ve bu ürün Zaman-Sıcaklık gereksinimleri için yapılandırılabilir.

Bulut tabanlı, yönetim ve raporlama uyarı sistemi.

Soğuk zincir izlenebilirliğini mevcut cihazlar ile çalıştırmak mümkün.

Android ve Apple akıllı telefonlar içerir.
 
SOĞUK ZİNCİR TAKİBİ:

Soğuk zincir izlenebilirliği çözümü Varcode, en etkili, düşük maliyetli takip imkânı ve et, ilaç vb diğer ısıya duyarlı ürünlerin izlenmesini sağlayarak müşterilerimizin kalite anlayışlarına değer katar.
FreshCode çözümü sağlar:
Veri odaklı raporlama ve kararlar – Gerçek-zamanlı veri ve bildirimleri
En soğuk zincir izlenebilirliği şartlarına esnek yapılandırma
Yeni veya özel ekipman gerekmeden hızlı uygulamalar
Soğuk zincir izlenebilirliği çözümlerini düşük maliyetlerle ede etme
ThermoTrace Zaman Sıcaklık Göstergesi etiketleri
Varcode soğuk zincir izlenebilirliği çözümü ThermoTrace TTI etiketler ve ThermoTrace TTI Uyarı Servisi içerir.
Bu zaman sıcaklık göstergesi etiketleri önceden ayarlanmış zaman ve sıcaklık etkinlikleri destekleyen düşük maliyetli, tek kullanımlık barkod etiketleridir. Etikette belirtilen eşik sıcaklığının üzerinde birikmiş sıcaklık kötüye işarettir. 
Kimyasal sürece dayanarak, bu sıcaklık göstergesi etiket barkodunu değiştirir. Bu dinamik süreç, bir barkod okuyucu tarafından yapılan her taramada gerçek zamanlı olarak yakalanır.
ThermoTrace TTI Uyarı Servisi bu sıcaklık göstergesi etiketlerini satın almış ama abone olmamış müşteriler sadece tarayıcıya önceden yapılandırılmış geribildirim mesajları alırlar. 
Onlar e-posta veya SMS ile herhangi bir uyarı mesajı almazlar.
DeltaTrak şu anda iki modelde TTI sunar; 32 ° F (0 ° C) 41 ° F (5 ° C) sıcaklık eşiği ile sıcaklık eşik sınırı olan iki modelin ürün numarası 55101 ve 55100 ‘dür. Etiketler dört ayrı olayı belirtmek için barkod okuma değerlerinde değişiklikler tasarlanmıştır.

https://youtu.be/EkfQKfK4-c8
 
Zaman içinde herhangi bir noktada yalnızca bir geçerli barkod okunabilir.
Bir ThermoTrace sıcaklık göstergesi etiketi tararken, barkodun ilk satır etiketi aktif değildir. (1)
Bu etiket aktif edildiğinde barkod okunabilir olacaktır.

Hiçbir şey olmamıştır, yalnızca okunabilir etiket eşik sıcaklığa maruz olduğu gibi sıcaklık söz konusu etiketin belirtilen sıcaklığın aksine bir durum görülmemiştir (2)
 
Belirtilen eşiğe yakın bir sıcaklığa maruz kalmıştır ve erken okutulmalıdır.(3)
Belirtilen eşiğin üstüne çıkılmıştır ve ürün zarar görmüştür(4)
32 ° F zamanlı sıcaklık etiketi genellikle böyle düşük sıcaklıklar gerektirir et, deniz ürünleri ya da tavuk gibi dondurulmuş mallar için kullanılmalıdır.
41 ° F zamanlı sıcaklık etiketi genellikle biraz daha yüksek sıcaklıklara göre üretilmiştir, kimyasal madde veya ilaç gibi mallar için kullanılmalıdır.