Fiber Alt Yapı

Fiber Alt Yapı

Modern dünyanın vazgeçilmezi olan fiber alt yapı ülkemizde de giderek yaygınlaşmaktadır. Son derece stabil ve kullanımı açısından diğer sistemlere göre daha efektif olan fiber altyapı kurulumu firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Oldukça uzun zamandır fiber altyapı hizmeti vermekte olan kurumumuz özellikle fabrikalar, sanayi tesisleri ve üretim firmaları için gerekli olan bütün altyapı sistemlerini sıfır hata payıyla kurabilmektedir.

Fiber altyapı uygulamalarının en büyük avantajı hız ve güven açısından diğer altyapı sistemlerine nazaran çok daha stabil bir şekilde çalışmasıdır. Bu sebeple özellikle işlem hacmi fazla olan kurumların altyapı tercihini mutlaka fiber optik kablo ve tesisat sistemlerinden yana kullanmaları gerekmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız fiber optik kablolama yaparak tesisatı oluşturmaktadır. Montaj işlemini deneyimli olan bir teknik kadro ile yapan firmamız sonlandırma hizmeti de vererek altyapının çalışır vaziyete gelmesini sağlamaktadır. Bu sebeple pek çok firma ve endüstriyel tesis Kendaş A.Ş farkı ile kurulmuş olan fiber altyapıyı tercih etmektedir.Fiber Alt Yapı Avantajları Nelerdir?

Firmalar ve işletmeler bizimle iletişime geçtiğinde öncelikli olarak teknik kadromuz tarafından fizibilite çalışması yapılmaktadır. Kurumun ve endüstriyel tesisin ihtiyaç duyacak olduğu fiber altyapı kapsamı belirlenmekte, bilgisayarlı sistemlerle üç boyutlu grafikler eşliğinde projelendirme aşamasına geçilmektedir. Bu yönüyle ortaya konulmakta olan fiber altyapı zayıflamanın çok az, bant genişliğinin de büyük olduğu bir sistemi bünyesinde barındırdığı için firmalar adına çok daha ekonomik ancak oldukça kaliteli uygulamalara imkân tanımaktadır. Bununla beraber geniş bantlı servis olanağı taşımakta olan fiber altyapılarda daha düşük kayıp ve yüksek hız ortaya çıkarak istenen kalitede hizmet sunulabilmektedir.

Fiber altyapı sistemi ile beraber veri iletimi maksimum seviyeye çekilmiş olan kurumlar çok daha hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirken yapı içi bağlantılarda daha stabil çözümler sunulmaktadır. Bu sayede firmanın kendi işleyişinde devreye sokulmakta olan bütün elektronik aygıtların birbiriyle bağlantısı ve dışarıyla olan iletişimi dünya standartlarında gerçekleştirilmektedir. Tüm uygulamalar Kendaş A.Ş farkıyla sunulduğu için karşılaşacak olan en küçük bir problemde dahi geri dönüşler yapılmakta, servis hizmetimiz devreye sokulmaktadır.

Garantili Fiber Alt Yapı Kurulumu

Fiber altyapı oluştururken dikkat ettiğimiz en önemli hususlardan birisi de kısa vadeli çözümlerden ziyade daha uzun vadeli olan uygulamalara yönelmektir. Böylece firmaların ve işletmelerin çok uzun bir süre altyapı masrafına girmeden efektif uygulamalarla faaliyetlerini sürdürmesine olanak tanınmaktadır. Ürün hata payı sıfır olan firmamız fiber alt yapı noktasında son derece kaliteli bir işçilik çıkardığından dolayı müşteri memnuniyeti her zaman zirvede yer almaktadır.

Fiber altyapı ve network kurulumu her türlü işletme, kurum, üretim tesisi ve fabrika için özel olarak hazırlanmakta böylece entegrasyonda herhangi bir problem ortaya çıkmamaktadır. Ayrıca Kendaş A.Ş olarak alt yapı malzemelerini birinci sınıf marka ürünlerden tercih ederek, son derece ekonomik fiyatlarla sizlere garantili ve faturalı hizmet sunmaktayız.


Başlıca Projelerimiz

- TCDD TOPRAKKALE - MERSİN FİBER ALTYAPI PROJESİ

- Adana KGYS

-Hakkari KGYS

-Ankara KGYS

-Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Yeni Hizmet Binası

-Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi Yalnız Ardıç Tatil Köyü