Extreme Switching

Extreme Switching

 
Uçtan Merkeze kadar, Yeni Nesil Ağ Temeli

Veri merkezinden uç noktaya kadar sağlanan performans ve güvenlik özellikleri ile ExtremeSwitching, ağınızı geleceğe güçlü bir şekilde taşır.

Modüler Çözümler

Orta ve büyük ölçekli işletmeler, hizmet sağlayıcılar ve bulut veri merkezlerine kadar her türlü kurumun ihtiyacını sağlayacak modüler anahtarlar bulunmaktadır. Terabit performans, yüksek erişilebilirlik ve yedekleme ile gelen ölçeklenebilir ve akıllı anahtarlama ürünlerimiz, farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çeşitliliktedir.

Yığınlanabilir Çözümler

Olağanüstü servis kalitesi, düşük gecikme, esneklik, hat hızı performansı ve Ethernet üzerinden güç gibi ağ uygulamalarını destekleyebilecek şekilde tasarlanmış anahtarlar sunmaktayız.

Standalone Çözümler

Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu özellikleri barındıran standalone anahtar çözümleri bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcının bağlandığı ilk yerde kullanıcıya Ağ’ a erişim denetimi uygulanır. Örneğin kullanıcının internete bağlanması yasaklanabilir.

Mobil Veri Taşıması

ExtremeNetworks Ethernet Mobil Veri Taşıması çözümü, mobil operatörlere özgü taleplere göre tasarlanarak, hatalara dayanıklı eşzamanlı Gigabit Ethernet (GbE) veri taşıması ile birçok nesil hizmetler için destek sağlamaktadır.

ExtremeXOS

ExtremeNetworks işletim sistemi, merkezi anahtardan uç anahtarlara kadar tek bir işletim sistemi sağlarken, kapalı ağların, bulut ve işletme veri merkezlerinin artan taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Yüksek derecede erişilebilir, genişletilebilir, üst düzey performans ağlar için Modüler İşletim Sistemine sahiptir.

ExtremeXOS; bulut, veri merkezi ve uç noktaların ihtiyaç duyulabileceği her türlü uygulamalara cevap verebilmek için tasarlanan çok güçlü ve performanslı bir işletim sistemidir.