Fortinet

Fortinet

Fortinet, ağ güveniliğinde akla ilk gelen markadır. Ağ güvenliği konusunda yeniliklere ve kuruluşların karşılaştığı sürekli değişim gösteren tehditlere yönelik yeni çözümler geliştirmeye odaklanır. Fortinet ürünleri ve güncelleme hizmetleri sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin, servis sağlayıcıların ve devlet kuruluşlarının BT güvenliği altyapısını sadeleştirirken dinamik güvenlik tehditlerine karşı kapsamlı, bütünleşik ve yüksek performanslı koruma sağlar. Bunun sonucunda, dünyanın en büyük ve en başarılı kuruluşlarının çoğu Fortinet'e güven duymaktadır.
Fortinet, NetScreen'in kurucusu, eski başkanı ve CEO'su Ken Xie tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Şirket bugün ağ ve güvenlik konusunda deneyimli ve profesyonel bir yönetim kadrosu tarafından yönetilmektedir. Fortinet'in lider ağ güvenlik şirketi olarak konumu; araştırma şirketleri, endüstri analistleri, ticari kuruluşlar ve medyanın yaygın onayıyla kabul edilmektedir.


Fortinet ağ güvenliği tarafında ki tecrübelerini Kendaş ile paylaşmaktadır.

Kendaş Teknoloji şirketiniz için en uygun fortinet ürününü belirler ve sizlere satış öncesi ve sonrası sorunlarınız için çözüm sunar.. ağ güvenliği konusunda Kendaş, Fortinet ile çalışır ve For

tinet deneyimlerini Kendaş ile paylaşır ve sürekli olarak iş birliği içerisindedir.