Extreme Control

Extreme Control

BYOD(kendi cihazını getir)’ den Veri Merkezine kadar Tek Ekrandan Denetim

ExtremeControl, sadece tek bir ekrandan herhangi bir ağ cihazı için (Bilgisayar, Akıllı Telefon, Kamera, Yazıcı vb.) ağa bağlanma politikası belirlemenizi sağlayan yönetim yazılım araçları sunmaktadır. Bu akıllı, yazılım-tanımlı denetim sayesinde kullanıcıların ve uygulamaların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ağı gerçek-zamanlı olarak otomatize edebilmektedir. Örneğin Ağ’ a sadece Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların bağlanmasını engelleyebilir veya bunlara öncelik verilebilir.

Ayrıca kullanıcıya veya cihaza bulunduğu konuma ,ağa bağlandığı günün saatine göre otomatik olarak politika uygulamak mümkündür.

Extreme Erişim Kontrolü (NAC)

Kablolu ve kablosuz yerel ağlar için çözüm.

Extreme Erişim Kontrol cihazı üretici bağımsız çalışmaktadır. Ağ’ da Extreme anahtar veya Wireless olmasa bile diğer üreticilerin cihazları ile problemsiz çalışmaktadır.

Extreme Access Kontrol, kablolu ve kablosuz yerel ağ (LAN) ve sanal özel ağ (VPN) kullanıcıları için erişim kontrol çözümüdür. BT yöneticileri, Extreme Access Kontrol cihazını kullanarak, doğru kullanıcıların doğru bilgilere izin verilen yerlerden, izin verilen zamanda, izin verilen cihazlar ve işletim sistemleriyle erişmesini sağlar.

Veri Merkezi Bağlantısı (Data Center Manager)

Dünyanın En Akıllı Veri Merkezi uygulaması

ExtremeNetworks en stratejik işletme varlıklarınıza basitlik, çeviklik ve optimize edilmiş performans sağlamaktadır.

Veri merkezi, işletmelerdeki faaliyetler için kritik derecede öneme sahiptir, ancak genelde kuruluşlar veri merkezlerini bir stratejik işletme varlığı olarak güçlendirmekte sıkıntı yaşamaktadırlar. ExtremeNetworks’ te bizler işletmenizin gerekliliklerine uygun özel olarak üretilmiş Akıllı İşletme Veri Merkezi Ağı sağlamaya odaklanmış durumdayız.

OneFabric Veri Merkezi Çözümümüz:
 • Karmaşık veri merkezi süreçlerini basitleştirir.
 • Akıllı hizmetlerin SDN-tabanlı bütünleşmesi ile onları daha çevik yapar.
 • Data kullanımını arttırarak onları daha verimli yapar.
 • BT tarafından performanslarını optimize ederken görünürlük ve denetim sağlar.

Sonuç olarak veri merkezinizi işletmek için daha az zaman ve para harcamış olursunuz.

SDK Bağlantısı (SDN SDK)

ExtremeNetworks’ ün SDK Bağlantısı (Developer’ ın Erişim Kiti), araştırmacılar, teknoloji ortakları, geliştiriciler ve Extreme’ in SDN Platformunda uygulama geliştirmeyi amaçlayan müşteriler için sunulan kontrollü, sınırlı sürüm olarak kullanılabilir. Uygulama geliştirme yöntemlerini gösteren dokümanlar, yazılımlar ve yazılım programlama arayüzleri(APIs) de buna dahildir.

ExtremeNetworks’ ün SDK bağlantısı şunları içerir:

 • OneFabric Bağlantısı
 • Kimlik ve Erişim Kontrolü
 • Denetim Merkezi
 • ExtremeXOS
 • SDN Denetim Motoru
 • SDN Denetim Motoru-temelli Extreme’in SDN Platformunda çalışabildikleri onaylanmış örnek uygulamalar

-VTN

   -OpenStack (VTN ile)
     -HyperGlance
       -MS Skype SDN Integration
        -Python-temelli EXOS Ana Uygulaması – LAN’dan açma